Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda analizuoti srautą, pritaikyti Jums internete rodomą reklamą. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti. Skaityti daugiau
-19%
Vaikiška palapinė su priedais
Vaikiška palapinė su priedais
Vaikiška palapinė su priedais
Vaikiška palapinė su priedais
Vaikiška palapinė su priedais

Vaikiška palapinė su priedais

  • Greitas pristatymas 1-2 d.d.
  • 2850
  • 2299


Prekės aprašymas: Vaikiška palapinė su priedais

Palapinė su aksesuarais tikrai pritrauks kiekvieno mažylio dėmesį!  Visi elementai yra spalvingi ir malonūs akiai, o tai skatina stovyklavimo smagumą! O didelis jų maisto kiekis – daugelio valandų, praleistų stovyklaujant sočiu skrandžiu garantija!

Savaime išsiskleidžianti palapinė leis greitai paruošti vietą žaidimui. Kai pripranti, palapinės pastatymas ir suskleidimas užtrunka mažiau nei minutę. Net vaikai gali susitvarkyti su šia palapine!


Palapinė suteikia tikros stovyklavietės pojūtį savo sode, vaikų kambaryje ar net svetainėje! Be to, sulankstyta ir supakuota palapinė užima mažai vietos ir yra lengva, todėl galite pasiimti su savimi beveik bet kur!

Rinkinį sudaro net 62 elementai. Tarp jų – ne tik vaikiška palapinė, bet ir nemažai įvairių, naudingų daiktų, tokių kaip puodas, stalo įrankiai ar atitinkamos atsargos, leidžiančios surengti įdomią ir skanią vakarienę!


Palapinės išmatavimai: 75cm x 75cm x 89cm

Informacija
Prekės ID: 32459
Dydis: 75x75x89cm
Medžiaga: Kombinuotas
Amžius: 3+

Rekomenduojamos prekės